Obecny Zarząd Stowarzyszenia "Rodzice Razem

Klub Mam Tworzą

Agata Żurawińska


Członkini Zarządu Stowarzyszenie „Rodzice Razem” .Wolontariuszka, koordynatorka projektów. Mama Helenki i Stasia.


Aleksandra Brodowska


Członkini Zarządu Stowarzyszenia „Rodzice Razem”. Wolontariuszka, koordynatorka projektów, współtwórczyni Klubowej Pracowni Montessori. Ponadto pedagożka, pasjonatka teatru i dramy, certyfikowana nauczycielka kursu Edukacji Przedszkolnej w Polskim Instytucie Montessori. Prowadziła warsztaty teatralne w świetlicy socjoterapeutycznej. teraz występuje też w spektaklach dla dzieci realizowanych w Klubie Mam na Bemowie.

Mama Poli i Niny.

Kontakt: aleksandra.brodowska@klubmam.com


Joanna Dubrawska – Stępniewska


Doktorantka, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa oraz Instytutu Muzykologii UW. Od 2010 roku prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci wg teorii uczenia się muzyki prof. Edwina Eliasa Gordona. Od 2016 prezeska najwspanialszego Stowarzyszenia „Rodzice Razem”, które od 10 lat prowadzi kultowy już Klub Mam na Bemowie. Prywatnie mama, żona, przyjaciółka, działaczka społeczna, wolontariuszka oraz wielka miłośniczka śpiewu, kultury meksykańskiej i bycia we wspólnocie. ❤


Lidia Rekosz-Domagała


Członkini Zarządu „Rodzice Razem”. Koordynatroka projektów, twórczyni klubowego ogródka, wolontariuszka.

Mama Jagody, Oli i Przemka.


Sylwia Stepanenko


Zawodowo jestem związana z edukacją, od 15 lat pracuję jako nauczyciel (z powołania :). Jestem absolwentką filologii angielskiej, ukończyłam też studia z nauczania sztuki. W pracy i w domu zgłębiam tajniki pedagogiki twórczości, poszukuję metod stymulowania twórczego myślenia i rozwijania kreatywności.
Kocham operę klasyczną, gry planszowe i robię rewelacyjną ratafię. Nałogowo wszystko przerabiam, odnawiam, ulepszam, remontuję. Uwielbiam robić coś z niczego.
Prywatnie jestem mamą trzech córek- Karoliny, Heleny i Ingi oraz szczęśliwą posiadaczką suczki Michalinki i kota Zygmunta.


Iga Boruc


Psychoterapeutka, pedagog. Obecnie w trakcie stażu w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Członkini Stowarzyszenia „Rodzice Razem”, wolontariuszka. Mama Jurka i Olka. Wiecznie szukająca optymalnego rozwiązania. Moje motto: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie” (M. Gandhi)

W Klubie Mam prowadzi odpłatne konsultacje psychologiczne

Mama Jagody, Oli i Przemka.


Iza Capogna


Pasjonatka teatru oraz dramy jako metody wychowawczej i pedagogicznej. Ukończyła kurs „Drama I stopnia” w Polskim Ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ, kurs Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz warsztaty budowy i animacji lalki w Mazowieckim Centrum Kultury. Ukończyła również Filologię Polską. Obecnie jest w trakcie nauki na kursie dla instruktorów teatralnych organizowanym w Teatrze Ochota. Swą aktorską pasję realizuje biorąc udział w warsztatach aktorskich oraz prowadząc domowo-podwórkowy teatrzyk kukiełkowy dla dzieci między innymi w Klubie Mam na Bemowie. W teatrzyku tym przygotowuje lalki teatralne oraz scenografię i występuje jako aktorka. Animuje twórcze działania na licznych warsztatach plastycznych i dramowych dla dzieci.

Ponadto wolontariuszka i mama Igora i Leosia.


Eliza Danowska


Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i współzałożycielka Wolnej Szkoły Przygoda http://wolnaszkola.edu.pl/ . Ponadto ceramik, rysowniczka, organizatorka i wolontariuszka.

Mama Julka, Witka i już za chwilkę Franki.


Ania Bieniak


Wolontariuszka, instruktorka plastycznych i ceramicznych zajęć dla dzieci, pasjonatka metody Montessori w edukacji dziecięcej, z Klubem Mam współpracuje od 2011 roku. Współtwórczyni Klubowej Pracowni Montessori. Prywatnie mama Dawidka.


Magdalena Niedźwiecka


Z wykształcenia dziennikarka, z zawodu – pr-owiec, z zamiłowania wolny duch. Z Klubem Mam i Stowarzyszeniem Rodzice Razem związana wolontariacko od 2013 r. Pracuje również społecznie na rzecz dzielnicy – m.in. jako członkini grupy Bemowiacy czy w ramach kooperacji z Centrum Wspierania Aktywności Lokalnych CAL. Można ją spotkać także na Osiedlu Przyjaźń (gdzie uczestniczy w próbach i występach tamtejszej Grupy Śpiewaczej) czy w Alei Sportów Miejskich. Hobbystycznie tańczy taniec irlandzki i uczy się programowania. Mama pięcioletniej Mani


Kasia Piechocka


Z wykształcenia animatorka społeczno-kulturowa, studia ukończyła na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Wiele lat koordynowała przekazy satelitarne w jednej z telewizji. W Klubie Mam na Bemowie zaczęła pojawiać się wraz z dziećmi i uczestniczyć w zajęciach i warsztatach w nim organizowanych, co zaowocowało decyzją o zmianie ścieżki zawodowej i poświęceniu się w pełni pracy z dziećmi i rodzicami. Ukończyła kurs pedagogiki Montessori w Polskim Instytucie Montessori. Aktywnie pracuje i praktykuje w nurcie NVC i rodzicielstwa bliskości. Z zamiłowania kucharka i towarzyszka ludzi :) Mama dwójki dzieci: Feli i Tadka.


Joanna Zamorska


Pani excel, spec od tabelki, notoryczna, śpiewająca ciocia z wieloletnim stażem. Badaczka społeczna, aktywistka i rodowita mieszkanka Osiedla "Przyjaźń". Śpiewa w wielopokoleniowej grupie GŚTOP, w kobiecym akustycznym składzie Schmetterlink (który powstał w Klubie mam na Bemowie) i jako chórek w November Project.


Poprzednie Zarządy

2015

Imię i nazwisko: Funkcja lub stanowisko:
Piechura Zygert Urszula Prezes
Dubrawska Stępniewska Joanna Karolina Sekretarz
Żurawińska Agata Maria Skarbnik
Brodowska Aleksandra Halina Wiceprezes

2011 -  2014

Imię i nazwisko: Funkcja lub stanowisko:
Sienkiewicz Renata Prezes Zarządu
Klepczarek Magdalena Skarbnik
Piechura Zygert Urszula Sekretarz