Obecny Zarząd Stowarzyszenia "Rodzice Razem

Klub Mam Tworzą

Agata Żurawińska


Członkini Zarządu Stowarzyszenie „Rodzice Razem” .Wolontariuszka, koordynatorka projektów. Mama Helenki i Stasia.


Aleksandra Brodowska


Członkini Zarządu Stowarzyszenia „Rodzice Razem”. Wolontariuszka, koordynatorka projektów, współtwórczyni Klubowej Pracowni Montessori. Ponadto pedagożka, pasjonatka teatru i dramy, certyfikowana nauczycielka kursu Edukacji Przedszkolnej w Polskim Instytucie Montessori. Prowadziła warsztaty teatralne w świetlicy socjoterapeutycznej. teraz występuje też w spektaklach dla dzieci realizowanych w Klubie Mam na Bemowie.

Mama Poli i Niny.

Kontakt: aleksandra.brodowska@klubmam.com


Joanna Dubrawska – Stępniewska


Członkini Zarządu Stowarzyszenia „Rodzice Razem”. Wolontariuszka, koordynatorka projektów, pracowniczka na rzecz społeczności lokalnych, etnomuzykolożka. Od wielu lat bierze udział w różnych projektach muzycznych. Mama Emilki i Tymonka. Prowadzi zajęcia umuzykalniające wg teorii prof. E.E. Gordona z elementami muzykoterapii kreacyjnej.


Lidia Rekosz-Domagała


Członkini Zarządu „Rodzice Razem”. Koordynatroka projektów, twórczyni klubowego ogródka, wolontariuszka.

Mama Jagody, Oli i Przemka.


Sylwia Stepanenko


Zawodowo jestem związana z edukacją, od 15 lat pracuję jako nauczyciel (z powołania :). Jestem absolwentką filologii angielskiej, ukończyłam też studia z nauczania sztuki. W pracy i w domu zgłębiam tajniki pedagogiki twórczości, poszukuję metod stymulowania twórczego myślenia i rozwijania kreatywności.
Kocham operę klasyczną, gry planszowe i robię rewelacyjną ratafię. Nałogowo wszystko przerabiam, odnawiam, ulepszam, remontuję. Uwielbiam robić coś z niczego.
Prywatnie jestem mamą trzech córek- Karoliny, Heleny i Ingi oraz szczęśliwą posiadaczką suczki Michalinki i kota Zygmunta.


Iga Boruc


Psychoterapeutka, pedagog. Obecnie w trakcie stażu w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Członkini Stowarzyszenia „Rodzice Razem”, wolontariuszka. Mama Jurka i Olka. Wiecznie szukająca optymalnego rozwiązania. Moje motto: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie” (M. Gandhi)

W Klubie Mam prowadzi odpłatne konsultacje psychologiczne

Mama Jagody, Oli i Przemka.


Iza Capogna


Pasjonatka teatru oraz dramy jako metody wychowawczej i pedagogicznej. Ukończyła kurs „Drama I stopnia” w Polskim Ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ, kurs Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz warsztaty budowy i animacji lalki w Mazowieckim Centrum Kultury. Ukończyła również Filologię Polską. Obecnie jest w trakcie nauki na kursie dla instruktorów teatralnych organizowanym w Teatrze Ochota. Swą aktorską pasję realizuje biorąc udział w warsztatach aktorskich oraz prowadząc domowo-podwórkowy teatrzyk kukiełkowy dla dzieci między innymi w Klubie Mam na Bemowie. W teatrzyku tym przygotowuje lalki teatralne oraz scenografię i występuje jako aktorka. Animuje twórcze działania na licznych warsztatach plastycznych i dramowych dla dzieci.

Ponadto wolontariuszka i mama Igora i Leosia.


Eliza Danowska


Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i współzałożycielka Wolnej Szkoły Przygoda http://wolnaszkola.edu.pl/ . Ponadto ceramik, rysowniczka, organizatorka i wolontariuszka.

Mama Julka, Witka i już za chwilkę Franki.


Ania Bieniak


Wolontariuszka, instruktorka plastycznych i ceramicznych zajęć dla dzieci, pasjonatka metody Montessori w edukacji dziecięcej, z Klubem Mam współpracuje od 2011 roku. Współtwórczyni Klubowej Pracowni Montessori. Prywatnie mama Dawidka.


Magdalena Niedźwiecka


Z wykształcenia dziennikarka, z zawodu – pr-owiec, z zamiłowania wolny duch. Z Klubem Mam i Stowarzyszeniem Rodzice Razem związana wolontariacko od 2013 r. Pracuje również społecznie na rzecz dzielnicy – m.in. jako członkini grupy Bemowiacy czy w ramach kooperacji z Centrum Wspierania Aktywności Lokalnych CAL. Można ją spotkać także na Osiedlu Przyjaźń (gdzie uczestniczy w próbach i występach tamtejszej Grupy Śpiewaczej) czy w Alei Sportów Miejskich. Hobbystycznie tańczy taniec irlandzki i uczy się programowania. Mama pięcioletniej Mani


Kasia Piechocka


Z wykształcenia animatorka społeczno-kulturowa, studia ukończyła na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Wiele lat koordynowała przekazy satelitarne w jednej z telewizji. W Klubie Mam na Bemowie zaczęła pojawiać się wraz z dziećmi i uczestniczyć w zajęciach i warsztatach w nim organizowanych, co zaowocowało decyzją o zmianie ścieżki zawodowej i poświęceniu się w pełni pracy z dziećmi i rodzicami. Ukończyła kurs pedagogiki Montessori w Polskim Instytucie Montessori. Aktywnie pracuje i praktykuje w nurcie NVC i rodzicielstwa bliskości. Z zamiłowania kucharka i towarzyszka ludzi :) Mama dwójki dzieci: Feli i Tadka.


Aleksandra Kosendek-Wołowiec


Jestem nauczycielem Montessori i pedagogiem specjalnym. Fascynuje mnie holistyczne podejście do rozwoju człowieka, szczególnie w pierwszych latach życia. Praktykuję Porozumienie bez Przemocy, by komunikować się zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Poprzez obserwację poznaję potrzeby rozwojowe dzieci. Dbam o przygotowane otoczenie, które zaspokoi różnorodne fazy w rozwoju. Prywatnie jestem żoną i mamą córki i 2 synów. Jestem miłośniczką naturalnego rodzicielstwa, a także porodu, który daje SIŁĘ. W Klubie Mam prowadzę zajęcia w Pracowni Montessori.


Joanna Szymańska


Psycholog, główne obszary zainteresowania to Rodzicielstwo Bliskości i Edukacja Wolnościowa. Koordynatorka projektów. Lubi aranżować przestrzeń i spełnia się w tym w Klubie Mam. Wolny czas najchętniej spędza nad wodą na kitesurfingu. Mama, partnerka, opiekun czworonoga- Rawy.


Joanna Zamorska


Pani excel, spec od tabelki, notoryczna, śpiewająca ciocia z wieloletnim stażem. Badaczka społeczna, aktywistka i rodowita mieszkanka Osiedla "Przyjaźń". Śpiewa w wielopokoleniowej grupie GŚTOP, w kobiecym akustycznym składzie Schmetterlink (który powstał w Klubie mam na Bemowie) i jako chórek w November Project.


Poprzednie Zarządy

2015

Imię i nazwisko: Funkcja lub stanowisko:
Piechura Zygert Urszula Prezes
Dubrawska Stępniewska Joanna Karolina Sekretarz
Żurawińska Agata Maria Skarbnik
Brodowska Aleksandra Halina Wiceprezes

2011 -  2014

Imię i nazwisko: Funkcja lub stanowisko:
Sienkiewicz Renata Prezes Zarządu
Klepczarek Magdalena Skarbnik
Piechura Zygert Urszula Sekretarz