29340591_10157304646686038_7293406054018132290_nZapraszamy na bezpłatne spotkanie kobiet chcących razem z nami tworzyć grupę rozwojową “Moc eMOCji”.
Do grupy zapraszamy kobiety takie jak my, zapracowane, zmęczone, obłożone nadmiarem obowiązków. Kobiety, które potrzebują odpocząć od codziennej rutyny i zatrzymać się lub po prostu nabrać innej perspektywy.
Kilka lat temu, zestresowane i przemęczone rozpoczęłyśmy poszukiwania, jak wesprzeć siebie same w codziennej gonitwie, jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne w świecie, który stawia przed nami co chwila nowe wymagania. Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do grupy lub szukasz inspiracji od czego zacząć, zapraszamy na spotkanie wstępne przed warsztatami, które rozpoczną się w Klubie Mam na Bemowie od 12 kwietnia, opowiemy czym będziemy się zajmować.

więcej o grupie warsztatowej przeczytasz tutaj —> https://www.facebook.com/events/188599351628352/

Warsztaty prowadzą:

Ewelina Ragiel – trenerka komunikacji opartej na empatii, coach konfliktu, mediatorka, arteterapeutka II stopnia, obecnie w procesie certyfikacji na trenera the Center of Nonviolent Communication:
„W swojej pracy bazuję głównie na Porozumieniu bez Przemocy (NVC), które najchętniej łączę z Focusingiem – podążaniem za odczuciami z ciała. Na co dzień prowadzę grupę wsparcia dla kobiet w Klubie Mam na Bemowie, warsztaty grupowe oraz sesje indywidualne.”

Magda Kulińska- certyfikowana trenerka mindfulness i trenerka komunikacji opartej na empatii:
„Prowadzę warsztaty uważności dla dorosłych i dzieci podczas których można wyciszyć ciało i umysł, poczuć głębszy kontakt ze sobą i przekroczyć ograniczające schematy działania. Prywatnie -jestem mamą 3 córek i lubię zabawę w każdej postaci.”

Otwarte spotkanie kobiet “Moc eMOCji”
5 kwietnia 2018 g. 19:00
Klubie Mam na Bemowie ul. Konarskiego 83, Osiedle Przyjaźń
Jeśli chcesz przyjść- zapisz się- dziękujemy ;-)
Mail: warsztaty@klubmam.com