Dramki, gramki, malowanki… „ prowadzi Ewa Ambroziak – pedagog, arteterapeutka, mama Matyldy i Hanki. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Specjalizuje się we wspieraniu pożądanych prorozwojowych cech dziecka poprzez warsztat arteterapeutyczny.

„Dramki, gramki, malowanki…” to zajęcia ogólnorozwojowe, z elementami arteterapii, czyli terapii przez sztukę, są wspaniałą propozycją dla dzieci i ich rodziców. Kształtują prawidłowy rozwój dziecka za pomocą kreacji plastycznej, dramy, bajki, tańca i ruchu, muzyki. Wspomaganie dzieci we wczesnym etapie ich rozwoju jest bardzo ważnym elementem edukacyjnym. Rozwija ich kreatywność i twórcze działanie. Daje pewność siebie. Poprzez kreację artystyczną dzieci realizują wiele ukrytych pragnień, trudnych emocji, wzmacniają swoje poczucie wartości. Prace grupowe dają możliwość wglądu w relacje i korektę nieprawidłowych zachowań. Są koniecznym profilaktycznym działaniem edukacyjnym. Na zajęciach dzieci świetnie bawią się, a przy okazji:

– eksplorują przestrzeń, próbują, sprawdzają, eksperymentują,

– adoptują się do funkcjonowania w grupie, – ćwiczą umiejętności społeczne,

– stymulują zmysły: dotyku, węchu, smaku, słuchu, wzroku,

– rozwijają kreatywność, twórczość i wyobraźnię,

– usprawniają małą i dużą motorykę,

– poznają emocje i uczą się je wyrażać.

Rodzice zaś, uczą się wspierać swoje dzieci w prawidłowym rozwoju, pielęgnować wspólnie spędzone chwile jako najcenniejsze.

Grupy:

– czwartkigodz. 9.00-10.30 grupa dzieci w wieku 15 mies.-24 mies.

– czwartkigodz. 10.45-12.15 grupa dzieci w wieku 24+ – grupa adaptacyjna do przedszkola

Opłaty

grupa 1, 9:00-10:30

grupa 2, 10:45-12:15

Opłata za cały miesiąc w obu grupach wynosi 155 zł (4 zajęcia x 90 minut)

Opłaty należy dokonać zgodnie z informacją o płatności, którą otrzymasz na maila po zapisaniu się na zajęcia. Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, użyj przycisku „ZAPISZ SIĘ”, jeśli masz pytania, napisz na adres: warsztaty@klubmam.com

Zapoznaj się z Regulaminem zajęć: Regulamin zajęć w Klubie Mam