Zapraszamy dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat razem z rodzicami na zajęcia Montessori Toddlers, które odbywają się w Pracowni Montessori, stworzonej przez rodziców Stowarzyszenia Rodzice Razem, z pasji i poszanowania dla rozwoju małego człowieka.

Dlaczego?

Dzieci – aby zaspokoić ciekawość świata, rozwinąć swoją samodzielność, dociekliwość, poznać, co to znaczy być w grupie, budować swoje poczucie wartości, umieć mówić „nie” i uszanować kogoś „nie”.

Rodzice – by poznać innych, którzy mają tak jak „ja”, doświadczyć wspólnoty, znaleźć odpowiedź na różne pytania, a przede wszystkim poobserwować swoje dziecko, jak szybko się uczy, zachwycić się jego rozwojem, uchwycić to, na co jest najbardziej wrażliwe, poczuć z nim bliskość.

W jaki sposób?

Przestrzeń, przygotowana przez nas wg założeń metody Marii Montessori, zaspokaja dziecięcą potrzebę eksploracji. Dzięki temu każde dziecko może do woli dotykać, niuchać, szperać, szukać, przelewać, rozsypywać, poznawać podobne, chować różne, mierzyć, ważyć, malować, ciąć, kulić, wałkować, chwytać, liczyć, dopasowywać i wiele jeszcze różności, pozwalających rozwijać dziecięcą ciekawość.

Ważne jest dla nas, aby każde dziecko doświadczyło szacunku dla jego indywidualnego tempa rozwoju oraz zrozumienia dla jego naturalnych potrzeb [porządku, miłości, wyboru, rozwoju zmysłów, ruchu, zasad].

Kiedy?

Zajęcia Montessori Toddlers odbywają się w naszej Pracowni Montessori we wtorki i piątki w godzinach 10.00-11.30. W świat pedagogiki Montessori wprowadza montessoriańska nauczycielka, Kasia Piechocka.

Na każdym spotkaniu będzie czas, by w skupieniu odkrywać świat, czas na relaks, czas na posiłek oraz czas na spotkanie w kręgu.

Podsumujmy:

Wtorki 10:00-11:30

Piątki, godz. 10.00-11.30

Zapisy na każdy miesiąc osobno.

Wiek dzieci: 1,5 – 3 lata, liczebność do 10 osób.

Opłata za zajęcia ( 4 zajęcia x 90 minut) wynosi 155 zł.

Opłaty należy dokonać zgodnie z informacją o płatności, którą otrzymasz po zapisaniu się na zajęcia. Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, użyj przycisku „ZAPISZ SIĘ”, jeśli masz pytania, napisz na adres: warsztaty@klubmam.com

Zapoznaj się z regulaminem zajęć: Regulamin zajęć w Klubie Mam