LETNIA SCENA OGRÓDKOWA DLA RODZINY – PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ M.ST. WARSZAWA

„Letnia Scena Ogródkowa dla Rodziny” dedykowana jest rodzinom z całej Warszawy, które spędzają lato w mieście. Celem projektu jest przeprowadzenie cyklu wydarzeń artystycznych i twórczych, dostępnych dla rodzin z dziećmi z różnych części Warszawy. Jego innowacyjność polega na tym, że po artystycznym wydarzeniu scenicznym, rodziny same będą mogły tworzyć sztukę.

W ramach projektu, na terenie ogrodu Klubu Mam, odbędą się trzy fantastyczne wydarzenia połączone z warsztatami:

13 sierpnia 2016, sobota, godzina 12:00 – 13:30 – Lalkowy spektakl plenerowy, opowiadający losy Złotej Rybki. W części warsztatowej, dzieci i rodzice wspólnie stworzą kukły i kukiełki swoich ulubionych bohaterów, a chętni wystąpią na scenie, w rozmowie ze Złotą Rybką o swoich marzeniach.

 27 sierpień 2016, sobota, godzina 12:00 – 13:30 – Plenerowy koncert kameralny. Koncert utrzymany w konwencji tak zwanych „koncertów gordonowskich” (od nazwiska profesora E.E. Gordona, twórcy Teorii Uczenia się Muzyki przez małe dzieci). W części warsztatowej, artyści będą pokazywać instrumenty i zadawać muzyczne zagadki.

10.09.2016, sobota, godzina 12:00 – 13:30 – Kolorowo na Ludowo – czyli ogródkowa potańcówka na zakończenie lata. Na scenie zatańczy para taneczna w tradycyjnych polskich strojach folklorystycznych do akompaniamentu akordeonu. Część warsztatowa będzie polegała na nauce prostych kroków, tańców w kole i korowodowych, zabaw ludowych oraz piosenek z pokazywaniem do muzyki na żywo.

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Miejsce spotkań: Klub Mam na Bemowie ul. Konarskiego 83, Osiedle Przyjaźń, Bemowo
W razie pytań prosimy pisać na: bemowo@klubmam.com
 scena_ogrodkowa_2016_ulotka_tekst (1)druk logo_rodzinnej