Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Piknik pod Majkelem

27 kwietnia 2014godz14:00 - 16:00

piknikSerdecznie zapraszamy wszystkie chętne rodziny na piknik pod Majkelem.

Piknik ten ma być po prostu pretekstem do spotkania się na świeżym powietrzu. Spotkanie to jest zorganizowane przez Stowarzyszenie Rodzice Razem, jednak tym razem nie będzie żadnych zabaw ani eventów. Celem tego pikniku jest spotkanie się rodzin z Bemowa, wspólna zabawa naszych dzieci, lepsze poznanie się rodziców i dzieci skupionych w okół Klubu Mam na Bemowie.

Planujemy spotkanie przy placu zabaw w parku Górczewska, w pobliżu amfiteatru im. Michaela Jacksona.  Bierzemy ze sobą koce oraz kosze piknikowe. Jeśli ktoś ma ochotę przygotować więcej jedzenia dla innych, to jest to mile widziane, jednak absolutnie nieobowiązkowe :)

Na miejscu będzie można zrobić sobie zdjęcie w przygotowanym obrazku z miejscem na głowę.

Dzieci będą biegały i bawiły się na placu zabaw lub na górce i w okolicy a my, dorośli będziemy mogli porozmawiać.

Na miejscu będą osoby związane z inicjatywą, jaką jest Wolna Szkoła na Bemowie, więc wszystkich zainteresowanych edukacją domową, wolnymi szkołami itp. serdecznie zapraszamy.

z14541560QDodatkowo podczas pikniku rozpoczynamy akcję zbierania zabawek dla Centrum Zdrowia Dziecka. W centrum funkcjonują przychodnie oraz oddziały, gdzie każda zabawka pomaga dzieciom w trudnych chwilach, podczas ich choroby, badań, długiego oczekiwania na kolejną wizytę czy zabiegi. Do centrum przyjeżdżają dzieci z całej Polski, jest ich bardzo dużo, dlatego zabawki dość szybko ulegają zniszczeniu, są więc potrzebne cały czas nowe a centrum nie ma funduszy na kupowanie takich pomocy dla dzieci.  Dlatego organizujemy zbiórkę zabawek, które jedna z naszych wolontariuszek zawiezie do centrum. Zachęcamy do pozbywania się wszelkich zalegających u Was zabawek w dobrym stanie, oprócz pluszaków (te nie mogą być w szpitalu ze względów higienicznych). Jeśli ktoś z Was ma jakieś niepotrzebne już Waszym dzieciom zabawki lub książeczki – prosimy podzielcie się nimi i wesprzyjmy CZD.

Spotykamy się 27. 04.2014 około godziny 12.

Planujemy, że nasze spotkania piknikowe będą się odbywały cyklicznie, raz w miesiącu.

Serdecznie zapraszamy ludzi związanych z Klubem mam na Bemowie, mieszkanców Bemowa, oraz wszystkich chętnych tworzyć naszą małą społeczność.

Szczegóły

Data:
27 kwietnia 2014
Czas:
14:00 - 16:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Unnamed Venue
Warszawa, Polska + Google Map

Privacy Preference Center