WP_20160813_13_46_05_Pro 1W Klubie Mam z całego serca staramy się tworzyć wspierające otoczenie, w którym łatwiej jest być wystarczająco dobrą mamą i tatą. W duchu uważności i bliskości podążamy za dziećmi i rodzicami, aby każdy mógł poczuć się zaopiekowany, zainspirowany lub zaczarowany. Od poniedziałku do piątku Klub Mam wypełniony jest przyjaznymi, przemyślanymi, świetnie przygotowanymi zajęciami dla opiekunów i ich maluszków. Nasze prowadzące, uważne i utalentowane czarodziejki zabierają mamy i dzieci w krainę muzyki, plastyki, sensoryki i edukacji montessoriańskiej. Dzięki nim zajęcia w Klubie Mam dają wytchnienie i natchnienie rodzicielskie.

W styczniu możecie wypróbować jakie zajęcia pasują Wam najbardziej. Można przyjść odpłatnie na jedno spotkanie i zdecydować, czy chcecie je kontynuować.

We wtorki rano zapraszamy na Logorytmikę czyli połączenie słowa, rytmu i muzyki dla dzieci od 9 miesiąca do 3 lat. Tego samego dnia spotykają się u nas mamy z dziećmi, które konwersują po angielsku. A wieczorem można przyjść na jogę, która uśmierzy rożne bóle :D

W środy popołudniami ćwiczymy zmysły na zajęciach Montessori Sensoryczne dla dzieci od 2 do 5 lat.

Czwartki rano to czas muzycznych kręgów czyli Gordonki dla dzieci od 0 do 3 lat. Również w czwartki rano spotkamy się z grupą toddlersów (18miesięcy – 3 lata) w Pracowni Montessori. A popołudniu starszaki 5+ układają matematyczne labirynty na zajęciach Matematyka Montessori.

Piątki to spotkania z plastyką, muzyką, wierszykami i sensoryką czyli Dramki,Gramki,Malowanki dla dzieci 6 miesięcy – 3 lata.

Ponadto we wtorki i czwartki przed południem zapraszamy Was na bezpłatną świetlice dla opiekunów z dzieci.

W co drugi poniedziałek spotyka się również grupa śpiewających mam, można dołączyć w każdym momencie, grupa jest bezpłatna.

W środy wieczorem działa też bezpłatna empatyczna grupa wsparcia w duchu komunikacji bez przemocy.

Szczegółowe opisy i grafik zajęć oraz linki do formularza znajdziecie na naszej stronie www.rodzicerazem.org lub piszcie po prostu maila: warsztaty@klubmam.com